Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Wolności

Wolności, Stare Koźle, opolskie

  • 459 000 zł
  • 165 m²
  • 2 781,82 zł/m²

Zdjęcie

Sebastian Szymon...

Skontaktuj się

Dom, ul. Wolności

Wolności, Stare Koźle, opolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

459 000 zł

165 m²

2 781,82 zł/m²

Dom, ul. Wolności

Zaktualizowane: 18 maja 2026

459 000 zł 165 m² 2 781,82 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
-
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2005

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

-

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2005

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 459 000 zł (2 781,82 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Stare Koźle)
  • Charakterystyka domu 165 m², 4 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: rok budowy: 2005
  •   pokrycie dachu: dachówka
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem!

Na sprzedaż dom w trakcie budowy wraz z projektem budowlanym, zlokalizowany w Starym Koźlu przy ul. Wolności.

Powierzchnia: 165,44 m²
Cena: 459 000 zł

Nieruchomość sprzedawana jest w stanie surowym, co stanowi jej duży atut. Brak wykonanych instalacji oraz brak odbioru budynku daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę w dokończeniu inwestycji według własnej koncepcji. (...)

Agent

Sebastian Szymoniak

500 793...

500 793 294

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

500 793...

500 793 294

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy